УКР РУС ENG
Про нас | Новини | Проекти | Публікації | Карта сайту

 

Система моніторингу цементного млина №8, керування силосом золи та цементними
силосами №21, 23, 25 ВАТ "Миколаївцемент"

 

Результати та ефект впровадження


Впровадження системи дозволило покращити умови праці і підняти керування процесом на якісно новий рівень. До Вашої уваги публікація "Старий млин меле по-новому" з газети "Миколаївський цементник", №6 (8) липень 2005 р., рубрика "Кроки прогресу".

 

Старий млин меле по-новому

Мабуть, з-поміж усіх заводчан найкращий подарунок до свого професійного свята отримали машиністи 8-го цементного млина.

- Тепер нам відкрився світ, - кажуть вони, коли порівнюють нинішні умови праці з тими, в яких працювали ще донедавна.

Гуркіт, від якого закладало вуха й гуділо в голові, дозування компонентів "на око", часті аварійні зупинки, заклинювання й обриви шнеків, мічених десятками "шрамів" від електрозварки, вимушені простої - це лише частина труднощів, з якими їм доводилося стикатися буквально щозміни.

Тепер же замість тих двох дряхлих шнеків працює один потужний. І працює надійно, адже цемент у нього надходить тільки чистий, просіяний через гідросито.

Та головне, чим особливо втішені машиністи млина, - це нова затишна, з кондиціонером, операторна, у якій стоїть надійний помічник - комп'ютер.

- Раніше пуск млина в роботу був обтяжливим, клопітним, - розповів нам машиніст Роман Ліщинський (на фото). - Треба було обійти все обладнання, по черзі ввімкнути його, вклонитися, як ми казали, кожному двигунові. Тепер же робимо це за секунди, не виходячи з операторної. Комп'ютер надійно контролює виробничий процес, суворе дотримання всіх технологічних параметрів і в будь яку мить видає нам усю потрібну інформацію.

Від себе і від своїх колег-машиністів Роман Іванович висловив щиру вдячність керівництву підприємства, цеху, керівникам цього інвестиційного проекту і виконавцям його за таке полегшення в роботі.

Богдан ГРИЦА.
Фото Ігоря ГНАТІВА.


 

Про нас | Новини | Проекти | Публікації | Карта сайту
© ТзОВ "ВОТУМ"

 

Головний офіc:
тел/факс: +38 (0342) 527400
E-mail: votym@il.if.ua

Технічний відділ:
тел/факс: +38 (0342) 523020, тел: +38 (0342) 523124
E-mail: tandem@il.if.ua