Система збору інформації про роботу основного технологічного обладнання ВАТ "Миколаївцемент"

Система збору забезпечує автоматичне введення інформації про роботу технологічного обладнання основного виробництва та адаптацію її в систему A.D.A.P компанії Lafarge, яка здійснює розрахунок показників використання обладнання і ефективності виробництва в цілому.

Система збору інформації складається з сукупності існуючих і додатково придбаних периферійних засобів, контейнера, які об'єднані між собою за допомогою звичайних та інтерфейсних кабелів. Елементами системи збору є:
Програмне забезпечення розроблене з врахуванням особливостей системи Lafarge ADAP і передбачає сумісність і одночасну роботу обидвох систем і виконує наступні функції:

В головному вікні програми відображаються назва і стан кожної технологічної лінії, що автоматизується, назва відповідного цеху, а також вказується тип, дата і час останньої події. При старті програми остання подія для кожної технологічної лінії вважається невизначеною.

Стан технологічної лінії відображається за допомогою світлових індикаторів. Індикатор "горить" (яскраво-зелений колір) – лінія в роботі, індикатор не "горить" (темно-зелений колір) – лінія зупинена.

Головне вікно програми містить також кнопки виклику журналу поточних подій, архіву подій та додаткової інформації про програму.

Детальніше про особливості системи в статті "Система диспетчеризації роботи технологічного обладнання"

ТзОВ "ВОТУМ" © Всі права застережено, 2013