Система керування приготуванням шламу на ВАТ "Подільський цемент"

Система в цілому призначена для автоматизованого керування технологічним процесом приготування шламу з заданим титром в басейні робочого шламу в процесі випалювання цементу на обертових печах. При цьому передбачається візуалізація процесу приготування та облік шламу.

Метою автоматизації є створення на дільниці двостадійного коригування шламу програмно-апаратного комплексу, який дає можливість здійснювати автоматизоване керування приготуванням шламом. При цьому досягається стабільність титру шламу в басейні робочого шламу, а це дає змогу отримувати кінцевий продукт вищої якості і, в цілому, сприяє покращенню техніко-економічних показників виробництва.

Система забезпечує автоматичну підтримку заданого значення титру шламу в басейні робочого шламу, а саме:

Система складається з периферійних пристроїв, навісної шафи керування (система автоматики) і операторської станції.

Основними периферійними пристроями є індукційні витратоміри шламу системи MAGFLO (давач MAG3100 і перетворювач сигналів MAG5000) і блоки БСПТ-10 з блоком живлення.

До складу навісної шафи керування входить компактний блок керування SIMATIC C7-635 виробництва Siemens з інтегрованою операторською панеллю, модуль аналогових входів, органи дистанційного керування заслінками МЕО і сигналізації їх положення, проміжні реле, автоматичні вимикачі, клемні колодки, розетка та інша допоміжна апаратура.

Операторська станція (комп'ютер оператора) виконує функції збору, візуалізації, архівації технологічної інформації, а також дистанційного керування процесом.

ТзОВ "ВОТУМ" © Всі права застережено, 2013