Система автоматичного дозування компонентів в Демня-Добрянському кар’єрі ВАТ "Миколаївцемент"

Система автоматичного дозування компонентів (далі САДК) в Демня-Добрянському кар’єрі ВАТ "Миколаївцемент" виконана на основі технічних вимог до системи автоматичного дозування компонентів в Демня-Добрянському кар’єрі, розроблених на підставі попереднього обстеження технологічного процесу підготовки вапняково-глинистого шламу на кар’єрі і аналізу існуючого сучасного обладнання для дозування компонентів.

Система в цілому призначена для автоматичного підтримання на заданних рівнях витрати глинистого шламу, води, а також автоматичної подачі вапняку в процесі приготування вапняково-глинистого шламу. При цьому передбачається візуалізація, облік цих компонентів і керування пневматичними пульсаторами SYNEX.

Метою автоматизації є створення на Демня-Добрянському кар’єрі програмно-апаратного комплексу, який дає можливість здійснювати призначення системи разом з системою автоматичного дозування вапняку фірми SCHENCK. При цьому досягається стабільність складу глинистого шламу за рахунок дотримання необхідного співвідношення компонентів, що в цілому, сприяє покращенню техніко-економічних показників виробництва.

Система забезпечує виконання наступних основних функцій:

Система автоматизації виконує функції самодіагностики і сигналізації про внутрішні неполадки обладнання; володіє здатністю до розширення і має запас, включаючи входи-виходи, об’єм пам’яті центрального процесора, клемники для підключення кабелів. Будь-які зміни програмного забезпечення і тестування системи після перезавантаження програми виконуються без зупинки технологічного процесу.

Система складається з периферійних пристроїв і контейнера керування (див. рис.1).

Рис.1. Структурна схема САДК в Демня-Добрянському кар'єрі

Основні периферійні пристрої:

До складу контейнера керування входить блок керування компактний SIMATIC C7-635 з апаратурою фірми Siemens, блок перетворення взаємної індуктивності БПВІ-1, проміжні реле, автоматичні вимикачі, розетки, клемні колодки та інша допоміжна апаратура.

Контролер з’єднаний інтерфейсним зв’язком (інтерфейс Profibus-DP) з пультом дозатора вапняка та частотним перетворювачем двигуна насоса глинистого шламу і фізичними каналами зв’язку (контрольним кабелем) з витратомірами глинистого шламу та води, засувкою на воді, електромагнітами пневмопульсаторів.

наверх

ТзОВ "ВОТУМ" © Всі права застережено, 2013