Автоматизована система керування малогабаритною нафтопереробною установкою в с. Широка Балка

Розроблена автоматизована система керування малогабаритною нафтопереробною установкою (далі по тексту система) - це комплексна автоматизована система, яка побудована на базі сучасної універсальної системи автоматизації фірми Siemens SIMATIC S7 і комп'ютера, що в цілому виконують функції вимірювання, контролю, автоматичного керування, візуалізації та архівування подій і параметрів процесу переробки нафти.

Система призначена для автоматизованого керування технологічними процесами установки неперервної перегонки різних видів нафтової сировини з отриманням бензину, лігроїну, дизельного пального та інших продуктів згідно з діючими стандартами якості і забезпечує автоматизоване керування і контроль технологічних об'єктів. Крім цього, система здійснює контроль за довибухонебезпечною концентрацією горючих газів і парів горючих рідин на майданчику установки.

Основним завданням системи є комплексна автоматизація ведення технологічних процесів на майданчику існуючої малогабаритної установки переробки нафтопродуктів, а також забезпечення надійного керування допоміжними системами.

Автоматизована система керування забезпечує виконання наступних функцій:

Система автоматизації виконує функції самодіагностики і сигналізації про внутрішні неполадки обладнання; володіє здатністю до розширення і має запас, включаючи входи-виходи, об'єм пам'яті центрального процесора, клемники для підключення кабелів.

Будь-які зміни програмного забезпечення і тестування системи після перезавантаження програми виконуються без зупинки технологічного процесу.

ТзОВ "ВОТУМ" © Всі права застережено, 2013