Новини

грудень, 2004

Новий номер телефону технічного підрозділу ТзОВ "ВОТУМ" +38 (0342) 523124
Нова Internet-адреса сайту - www.votum.if.ua

грудень, 2004

Впроваджено в експлуатацію систему керування дозованою подачею шламу на печах №№1,2 і №№5,6 ВАТ "Миколаївцемент". Система в цілому призначена для автоматичного підтримання на заданому рівні витрати шламу в процесі випалювання цементу на обертових печах. При цьому передбачається візуалізація і облік компонентів.
Система забезпечує: автоматичну стабілізацію витрати шламу на рівні, який задається з комп’ютера оператора; неперервне вимірювання витрати шламу з накопиченням (інтегрована витрата) по кожній з печей; розрахунок продуктивності кожної з печей за клінкером; дистанційне та місцеве керування частотно-регульованим електроприводом насоса шламу, а також місцеве керування пневмопривідними засувками... (далі >>)

липень, 2004

Впроваджено в експлуатацію систему моніторингу процесу випалювання в цементній печі №5 ВАТ "Волинь-цемент". Метою автоматизації є створення єдиного програмно-апаратного комплексу, який дає можливість здійснювати неперервне автоматизоване керування технологічними процесами і забезпечує нормальне функціювання технологічного і допоміжного обладнання як автоматизованих об’єктів... (далі >>)

липень, 2004

Новий номер телефону ТзОВ "ВОТУМ" +38 (0342) 527400

червень, 2004

Впроваджено в експлуатацію систему автоматичного дозування компонентів в Демня-Добрянському кар'єрі ВАТ "Миколаївцемент". Система побудована на базі сучасної універсальної системи автоматизації фірми SIEMENS SIMATIC C7, системи дозування SCHENCK, перетворювача частоти ALTIVAR 58 електроприводу насоса шламу... (далі >>)

березень, 2004

ТзОВ "ВОТУМ" прийняло участь в адаптації та відладці програмного забезпечення, створеного фірмою ATR (Automation & System Integration) для системи Simatic S5 135U керування проклейкою та виробничою лінією на підприємстві "КРОНО ОСМОЛОДА" по виготовленню деревостружкових плит... (далі >>)

25.02.2004

Оновлено огляд про систему моніторингу процесу випалювання цементної печі №1 ВАТ "Подільський цемент" (далі >>)

16.02.2004

Додано новий розділ - "Карта сайту", де містяться подробиці про організацію сайту і його структуру

ТзОВ "ВОТУМ" © Всі права застережено, 2013